ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΩΝ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΤΟΥ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2016-2017

Η ορκωμοσία των πτυχιούχων του εαρινού εξαμήνου θα πραγματοποιηθεί στις 20 Ιουλίου 2017.

Παρακαλούνται όσοι φοιτητές/τριες έχουν ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις τους ή θεωρούν ότι θα τις ολοκληρώσουν μέχρι την καταχώρηση των βαθμολογιών (αυτοί οι φοιτητές/τριες δεν χρειάζεται ακόμη να προσκομίσουν τα παρακάτω δικαιολογητικά και μπορούν να ενημερώσουν τη Γραμματεία και τηλεφωνικά, προκειμένου να γίνει ο έλεγχος της καρτέλας τους) και επιθυμούν να ορκιστούν, να περάσουν από τη Γραμματεία από τη Δευτέρα 26/6/2017 έως και την Παρασκευή 7/7/2017, 11:00-13:00, προκειμένου να κάνουν αίτηση για ορκωμοσία και έλεγχο της καρτέλας τους (μια χρονοβόρα διαδιακασία).

Απαραίτητα δικαιολογητικά:

- Αίτηση για οκωμοσία (επισυνάπτεται)

- Ακαδημαϊκή ταυτότητα (πάσο)

Βεβαίωση από τη Βιβλιοθήκη του Π.Θ. ότι δεν χρωστούν βιβλία (υποχρεωτική για όλους)

- Βεβαίωση κατάθεσης πτυχιακής εργασίας από τη Βιβλιοθήκη του Π.Θ. (μόνο για όσους έχουν εκπονήσει πτυχιακη εργασία)

Επισυναπτόμενο ΑρχείοΜέγεθος
-gia_orkomosia.doc25.5 KB