Μουσεία & Εκπαίδευση: Ανακοίνωση για εξετάσεις

Η εξέταση του μαθήματος Μουσεία & Εκπαίδευση  για φοιτητές/τριες επί πτυχίω, θα πραγματοποιηθεί με τη μορφή γραπτής εξέτασης στο e-class. Τα θέματα  θα αναρτηθούν στην πλατφόρμα e-class τη συγκεκριμένη ώρα που θα προσδιοριστεί ως έναρξη της εξέτασης. Οι φοιτητές/τριες θα μέσα στο χρονικό διάστημα της εξέτασης (3 ώρες) θα πρέπει να στείλουν τα κείμενά τους ηλεκτρονικά στο mail: niknik [at] uth [dot] gr

Το κείμενο θα πρέπει να είναι γραμμένο σε Word ή να έχει τη μορφή pdf.

Αν κάποιος δεν μπορεί να στείλει το κείμενο με τις απαντήσεις σε ηλεκτρονική μορφή, τότε θα πρέπει να γράψει χειρόγραφα και στη συνέχεια να σαρώσει/φωτογραφήσει το γραπτό και να το αποστείλει μέσω e-mail μέσα στο προκαθορισμένο χρονικό διάστημα της εξέτασης. Στη συνέχεια θα πρέπει να δακτυλογραφήσει το ίδιο ακριβώς κείμενο και να το στείλει σε ηλεκτρονική μορφή εντός 3 ημερών από την ημερομηνία της εξέτασης στο παραπάνω mail. Σε διαφορετική περίπτωση το γραπτό δεν θα βαθμολογηθεί.

Νίκη Νικονάνου