ΕΠΕΙΓΟΝ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2020-2021 ΑΠΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ

Αγαπητοί Φοιτητές

Αγαπητές Φοιτήτριες

Θα έχετε ήδη λάβει από τη ΜΟΔΙΠ ενημέρωση και e-mail με κωδικούς που αφορά την Αξιολόγηση του προγράμματος σπουδών (των μαθημάτων) του χειμερινού εξαμήνου του τρέχοντος ακαδημαϊκού έτους.

Η αξιολόγηση όπως θα έχετε ενημερωθεί είναι ανώνυμη. Είναι μια διαδικασία πολύ σημαντική καθώς με τη συμμετοχή σας ουσιαστικά συμβάλλετε στην βελτίωση της ποιότητας διεξαγωγής των μαθημάτων και του επιπέδου των σπουδών σας, αναδεικνύετε τα θετικά και σημειώνετε όσα χρειάζονται αλλαγές και χαρακτηρίζονται από αδυναμίες.

Με την συμπλήρωση του ερωτηματολογίου που αντιστοιχεί σε κάθε μάθημα, σας προσφέρεται μια δυνατότητα μεγάλης σημασίας και έχετε τον χρόνο να την υλοποιήσετε μέχρι 22 Ιανουαρίου 2021. Για τον λόγο αυτό σας προτρέπω να μην αδιαφορήσετε και αγνοήσετε την πρόσκληση να προχωρήσετε σε αξιολόγηση όλων των μαθημάτων για τα οποία σας έχουν αποσταλεί κωδικοί.

Η Πρόεδρος του ΠΤΠΕ

Τασούλα Τσιλιμένη