Αιτήσεις Υποστήριξης Διπλωματικών Εργασιών για την εξεταστική περίοδο του Ιουνίου 2021

Παρακαλούνται οι φοιτητές/ τριες που σκοπεύουν να υποστηρίξουν τη διπλωματική τους εργασία στην εξεταστική περίοδο του Ιουνίου 2021,  με τη σύμφωνη γνώμη των επιβλεπόντων τους , να το δηλώσουν στη γραμματεία, στέλνοντας με email συμπληρωμένη την αίτηση υποστήριξης διπλωματικής έως 11/05/2021, ημέρα Τρίτη.

Σε περίπτωση που ο τίτλος εργασίας τους έχει αλλάξει, σε σχέση με αυτόν που αρχικά είχαν δηλώσει, η αίτηση υποστήριξης πρέπει να συνοδεύεται και από την αίτηση αλλαγής τίτλου.

Επισυνάπτονται τα  έντυπα : α) αίτηση υποστήριξης διπλωματικής εργασίας και β) αίτηση αλλαγής τίτλου διπλωματικής εργασίας.

Οι φοιτητές/τριες του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών "Επιστήμες της Αγωγής : Παιδαγωγικό Παιχνίδι και Παιδαγωγικό υλικό στην Πρώτη Παιδική Ηλικία" (παλιό Π.Μ.Σ.) θα συμπληρώσουν τα αντίστοιχα έντυπα που και αυτά επισυνάπτονται.

Εκπρόθεσμες αιτήσεις δε θα γίνουν δεκτές.

aitisi_allagis_titloy_diplomatikis_palio_pms_.docx16.17 KB
aitisi_ypostirixis_diplomatikis_palio_pms.docx16.64 KB