Ανακοίνωση για τις ορκωμοσίες των Τμημάτων της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Αργοναυτών & Φιλελλήνων, Βόλος Τ.Κ. 38221. Τηλ. 24210-74579, E-mail: deanhum [at] uth [dot] gr

ΟΡΚΩΜΟΣΙΕΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ

Η ορκωμοσία των αποφοίτων των Προγραμμάτων Προπτυχιακών και Μεταπτυχιακών Σπουδών, καθώς και των υποψήφιων διδακτόρων που ολοκλήρωσαν και παρουσίασαν την διδακτορική τους διατριβή, όλων των Τμημάτων της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας θα πραγματοποιηθεί αντί τον Ιούλιο, τον Σεπτέμβριο, και συγκεκριμένα το διάστημα από Δευτέρα 20 έως Παρασκευή 24 Σεπτεμβρίου 2021.

Η ορκωμοσία θα πραγματοποιηθεί δια ζώσης. Για όσους και όσες φοιτητές και φοιτήτριες δεν θα είναι δυνατή -για διάφορους λόγους- η παρουσία τους στην δια ζώσης ορκωμοσία, ενημερώνονται ότι κατά το ίδιο χρονικό διάστημα θα πραγματοποιηθεί και εξ αποστάσεως ορκωμοσία. Λεπτομέρειες σχετικά με τις ορκωμοσίες θα ανακοινωθούν στις αρχές Σεπτεμβρίου.

Μαρία Κούγκουλου

Γραμματέας της Σχολής