ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ 7ΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ "ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΜΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ"

"Παρακαλούνται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες που έχουν πρόθεση να παρακολουθήσουν το πρώτο αναγνωριστικό μάθημα "Κατασκευές με Τεχνολογίες" (Τρίτη, 5/10 και ώρα 9:00 πμ, ισόγειο κτιρίου ΠΜΣ ΤΗΜΜΥ, Ιάσονος 10), να εκδηλώσουν το σχετικό ενδιαφέρον οπωσδήποτε στον ιστότοπο του μαθήματος στο e-class το αργότερο μέχρι Δευτέρα 4/10 και ώρα 16:00). Να σημειωθεί πως λόγω περιορισμένου εξοπλισμού, χώρου και θέσεων (20 άτομα) καθώς και λόγω του εργαστηριακού χαρακτήρα του μαθήματος, δεν θα γίνονται δεκτοί-ες φοιτητές-τριες που δεν έχουν υποβάλει προληπτικά το σχετικό αίτημα εγγραφής. Αναγκαστικά θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Για κάθε απορία, οι φοιτητές-τριες μπορούν να επικοινωνούν με το διδάσκοντα στο mail kourias [at] uth [dot] gr"