Νέος κύκλος αιτήσεων συμμετοχής φοιτητών ΠΤΠΕ στην αμειβόμενη Π.Α. για το ακαδ.έτος 2021-2022

Αγαπητοί φοιτητές του Παιδαγωγικού Τμήματος Προσχολικής Εκπαίδευσης,

Έπειτα από αίτημα αρκετών φοιτητών/τριών του Τμήματος για να ανοίξουν ξανά οι αιτήσεις εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την Αμειβόμενη Πρακτική Άσκηση του ακαδ.έτους 2021-2022 και διαπιστώνοντας τον μικρό αριθμό αιτήσεων (37) σε σχέση με τις διαθέσιμες χρηματοδοτούμενες θέσεις για την φετινή πρακτική άσκηση, η Γενική Συνέλευση του Παιδαγωγικού Τμήματος Προσχολικής Εκπαίδευσης, αποφάσισε να ανοίξουν ξανά οι αιτήσεις εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την Αμειβόμενη Πρακτική Άσκηση του Τμήματος για 5 εργάσιμες ημέρες από Δευτέρα 28 Μαρτίου και ώρα 9:00, έως Παρασκευή 1 Απριλίου και ώρα 14:00.

Με τη λήξη της προθεσμίας θα ακολουθήσει η μοριοδότηση των υποψηφίων και η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων στην Ιστοσελίδα του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης, ώστε να ενημερωθείτε σχετικά με την κατάταξή σας!

Παρακαλούμε συμβουλευτείτε την παρουσίαση, με όλες τις απαραίτητες προϋποθέσεις και οδηγίες συμμετοχής, όπως παρουσιάστηκε στη σχετική εκδήλωση ενημέρωσης που πραγματοποιήθηκε στο Τμήμα σας.

Γκοτινάκου Γεωργία, Διοικητική Υποστήριξη
Γραφείου Πρακτικής Άσκησης Πανεπιστημίου Θεσσαλίας