ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΕΟΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Καλωσορίζουμε τους νεοεισερχόμενους φοιτητές στο Παιδαγωγικό Τμήμα Προσχολικής Εκπαίδευσης και τους ενημερώνουμε ότι:

Επειδή η διαδικασία των εγγραφών δεν ξεκίνησε ακόμη και  η έναρξη διδασκαλίας των μαθημάτων είναι η Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου,  οι πρωτοετείς φοιτητές μπορούν κανονικά να παρακολουθούν τα μαθήματα ακόμη και αν δεν έχει ολοκληρωθεί  η εγγραφή τους. Το ωρολόγιο πρόγραμμα θα ανακοινωθεί εντός των προσεχών ημερών, θα είναι ανά εξάμηνο σπουδών,  οπότε το πρόγραμμα των πρωτοετών είναι  τα μαθήματα που αναφέρονται στο πρώτο εξάμηνο.

Όπου στο πρόγραμμα αναφέρεται « 1ο και 2ο γκρούπ», συμπεριλαμβάνονται οι πρωτοετείς φοιτητές που χωρίζονται σε δύο γκρούπ ανάλογα με αρχικό γράμμα του επωνύμου  τους.

1ο γκρούπ  Από ΑΒΝΤΟΥΛΙ έως  ΜΠΑΡΟΥΤΑ

2Ο γκρούπ  Από ΜΠΑΤΖΙΚΩΣΤΑ έως  ΧΩΡΑΦΑ