Ορκωμοσίες αποφοίτων Π.Μ.Σ. - Απριλίου 2021 - Παραλαβή Πτυχίων

Όπως έχει ήδη ανακοινωθεί, η ορκωμοσία των αποφοίτων του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών του Παιδαγωγικού Τμήματος Προσχολικής Εκπαίδευσης του χειμερινού εξαμήνου 2020-2021 θα πραγματοποιηθεί στις 19 Απριλίου 2021, εξ αποστάσεως.

Μετά το πέρας της διαδικασίας, οι απόφοιτοι θα πρέπει να κατεβάσουν, να τυπώσουν, να υπογράψουν και να αποστείλουν στη Γραμματεία το επισυναπτόμενο πρωτόκολλο ορκωμοσίας, είτε σκαναρισμένο μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, είτε ταχυδρομικώς.

Η χορήγηση των Διπλωμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών θα πραγματοποιηθεί ως εξής:

- σε όσους αποφοίτους έχουν τη δυνατότητα να προσέλθουν στην πόλη του Βόλου, με ραντεβού στη Γραμματεία του Τμήματος.

- σε όσους αποφοίτους αδυνατούν να προσέλθουν στην πόλη του Βόλου, τα πτυχία θα αποσταλούν μέσω της εταιρείας ταχυμεταφορών με την οποία συνεργάζεται το Πανεπιστήμιο.

Παρακαλούνται οι απόφοιτοι να ενημερώσουν τη Γραμματεία για τον τρόπο με το οποίο επιθυμούν να παραλάβουν το έγγραφά τους (Δίπλωμα Μεταπτυχιακών Σπουδών, Πιστοποιητικό αναλυτικής βαθμολογίας, παράρτημα διπλώματος ) καθώς και για τη διεύθυνσή τους, σε περίπτωση ταχυδρομικής αποστολής, στο email: pms [dot] ptpe [at] ece [dot] uth [dot] gr

Επισυνάπτεται επίσης και το κείμενο του όρκου, το οποίο θα διαβαστεί κατά τη διάρκεια της τελετής.

orkos_metaptyhiakon_foititon-3.docx19.18 KB
sake_protokollo_orkomosias_gia_ex_apostaseos_orkomosies.docx34.3 KB