ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ : 2020-21

ANAKOIΝΩΣΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Ι

Η πρώτη συνάντηση του μαθήματος  Γερμανικά Ι θα πραγματοποιηθεί   την Παρασκευή 22. Οκτωβρίου, ώρα 09.15 στην αίθουσα Ι’  (παραλιακό συγκρότημα - κτίριο Δελμούζου).

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΙΙΙ

Η πρώτη συνάντηση του μαθήματος  Γερμανικά ΙΙΙ θα πραγματοποιηθεί  την Παρασκευή 22. Οκτωβρίου, ώρα 12.15 στην αίθουσα Ε’ (παραλιακό συγκρότημα - κτίριο Δελμούζου).

Για κάθε διευκρίνιση/ πληροφορία οι  φοιτητές και οι φοιτήτριες μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μου στην ηλ Δ/νση : evpap [at] uth [dot] gr (evpap@uth.gr)

Η Διδάσκουσα

Ευαγγελία Παπαδημητρίου