Αιτήσεις Υποστήριξης Διπλωματικών Εργασιών για την εξεταστική περίοδο του Φεβρουαρίου 2022

Παρακαλούνται οι φοιτητές/ τριες που σκοπεύουν να υποστηρίξουν τη διπλωματική τους εργασία στην εξεταστική του Φεβρουαρίου 2022,  με τη σύμφωνη γνώμη των επιβλεπόντων τους , να το δηλώσουν στη γραμματεία, στέλνοντας με email συμπληρωμένη την αίτηση υποστήριξης διπλωματικής έως 11/01/2022, ημέρα Τρίτη . Σε περίπτωση που ο τίτλος εργασίας τους έχει αλλάξει, σε σχέση με αυτόν που αρχικά είχαν δηλώσει, η αίτηση υποστήριξης θα πρέπει να συνοδεύεται και από την αίτηση αλλαγής τίτλου.

Οι φοιτητές/τριες  του παλιού ΠΜΣ "Επιστήμες της Αγωγής: Παιδαγωγικό Παιχνίδι και Παιδαγωγικό Υλικό στην πρώτη παιδική ηλικία " θα συμπληρώσουν και θα αποστείλουν αντίστοιχα τα επισυναπτόμενα αρχεία "Palio PMS.."

Παρακαλείσθε όπως δώσετε ιδιαίτερη προσοχή στη συμπλήρωση των αιτήσεων με το σωστό τίτλο του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών.

Εκπρόθεσμες αιτήσεις δε θα γίνουν δεκτές.

aitisi_ypostirixis_diplomatikis.docx15.92 KB
aitisi_allagis_titloy_diplomatikis.docx15.68 KB