ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΘΕΣΜΙΩΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΗΨΗ, ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΕΚΠΟΝΗΣΗ ΠΤΥΧΙΑΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Οι φοιτητές/τριες που προτίθενται να αναλάβουν την εκπόνηση πτυχιακής εργασίας στο 7ο εξάμηνο θα πρέπει μέχρι τις 31 Οκτωβρίου να δηλώσουν  θέμα, επιβλέποντα/ουσα και συνεπιβλέποντα/ουσα στη Γραμματεία του Τμήματος καταθέτοντας ή στελνοντας την επισυναπτόμενη φόρμα δήλωσης πτυχιακής εργασίας υπογεγραμμένη από τους επιβλέποντες.

Στη συνέχεια θα πρέπει να δηλώσουν την πτυχιακή εργασία κατά τη διάρκεια των δηλώσεων του χειμερινού εξαμήνου μαζί με τα υπόλοιπα μαθήματα.

Όσοι φοιτητές/τριες δηλώσουν πτυχιακή εργασία στο 7ο εξάμηνο πρέπει να την ξαναδηλώσουν ηλεκτρονικά και στο 8ο. Σε περίπτωση που κάποιος δεν ολοκληρώσει τον Ιούνιο ή τον Σεπτέμβριο την πτυχιακή του, θα πρέπει να την ξαναδηλώσει και στο 9ο εξάμηνο κ.λπ.

Οι πτυχιακές εργασίες κατατίθενται για αξιολόγηση στους επιβλέποντες μέχρι τη λήξη και της δεύτερης εβδομάδας των εξετάσεων του εαρινού εξαμήνου.

dilosi_kai_katathesi_thematos_ptyhiakis_ergasias.doc26.5 KB