ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΤΟΠΟΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΝΒΑΛΛΟΝ

Ανακοίνωση μαθήματος: Ιστορικοί Τόποι και Περιβάλλον (28-29/11)

Η διάλεξη στις 6 Δεκεμβρίου, η οποία θα χαθεί λόγω της τοπικής αργίας του Αγίου Νικολάου, θα αναπληρωθεί τη Δευτέρα 28/11 και ώρα 09:00 - 12:00 στην Αίθουσα Ι2 στο ισόγειο του κτιρίου Ματσάγγου του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών (Οδός 28ης Οκτωβρίου, 78). Η είσοδος στο κτίριο πραγματοποιείται από τη στοά Ματσάγγου.

Η προγραμματισμένη διάλεξη της Τρίτης 29/11 θα πραγματοποιηθεί στο Μουσείο της Πόλης Βόλου.

Παρακαλούνται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες να παρακολουθήσουν τη συγκεκριμένη διάλεξη-εκπαιδευτική δράση, καθώς είναι πολύ σημαντική για την κατανόηση του μαθήματος.

Σημεία συνάντησης: Είτε έξω από το Μουσείο Πόλης Βόλου (Διεύθυνση: Φερών 17) στις 09:20 είτε στην είσοδο του Πανεπιστημίου παραλιακά στις 08:40 (σε περίπτωση βροχής θα συναντηθούμε απευθείας στο μουσείο).

Η διδάσκουσα,
Μαρίνα Μπάντιου